top of page

Dotazy

Mohu si šaty někde vyzkoušet?
Ano, většinu střihů mám skladem v showroomu v různých velikostech.

 

Jak se na zkoušku objednám?
Na schůzky se objednávejte vždy předem emailem, zprávou přes facebook a nebo přes kontaktní formulář. Na schůzku přijďte prosím na přesně domluvenou hodinu.

 

Mohu si v showroomu rovnou i nějaké šaty zakoupit?
V showroomu mám dostatek šatů i k zakoupení.

Jak dlouho trvá dodání šatů?
Klasické pin-up šaty dodávám cca do 4 týdnů, svatební z mé nabídky podle náročnosti 5-8 týdnů, svatební podle vašeho přání mají individuální termíny. Viz FAQ u svatebních šatů. Doba dodání se počítá od zaplacení zálohy. Doba ušití se také může měnit podle současného množství zakázek a případné nedostupnosti materiálu u dodavatele. Jako zákazník berete toto na vědomí a prodloužení termínu z těchto důvodů není důvodem pro odstoupení od kupní smlouvy. Pokud šaty potřebujete do určitého data, připište to prosím do objednávky a čekejte na mé potvrzeni. Pokud potřebujete šaty ušít expresně, nejprve mě kontaktujte, uvidím, co je v našich silách.

Jakou velikost šatů si mám vybrat?
Šaty vyberte buď podle konfekčních velikostí a nebo zvolte ušití na míru. Dbejte vždy na přesně změření. 

 

Šaty mi přišly a nesedí, co teď?
Pokud vám šaty nesedí, nic se neděje. Šaty nám můžete vrátit do 14ti dnů. Vrátit není možné pouze šaty šité na míru nebo takové, kde byla na vaše přání provedena nějaká změna. 

Jak se o šaty starat?
Pro prodloužení životnosti vždy doporučuji šaty prát ručně a nebo v pračce na jemný program (málo otáček odstředění, nízká teplota, krátký čas). U svatebních šatů doporučují pouze čistírnu.

Jak probíhá ušití šatů na míru?
Šaty na míru objednané přes eshop zasíláme bez zkoušky rovnou poštou. Zkoušku doporučujeme u svatebních šatů, u větších velikostí od XL a také pokud víte, že máte jinou postavu než jsou standardní konfekční velikosti. Zkoušky šatů jsou možné po předchozí domluvě u mě v showroomu v Praze na Smíchově - Kroftova 6.  
Berte prosím na vědomí, že šaty ušité na míru a nebo upravené podle vašich představ se nedají vrátit. Ale i tak pokud by vám cokoli ještě nesedělo, samozřejmě není problém šaty upravit.

bottom of page