top of page

O mně

Mgr. ANNA CULKOVÁ - LADY ANNAHELL

DSC_0279.jpg

Lady AnnaHell vznikla v roce 2015 jako můj osobní sen dělat ženy krásnější. V současné době se pod značkou skrývá více úžasných lidí, díky kterým zase můžeme plnit sny vám, sny o krásných pin-up šatech, svatebních šatech a nebo originálních ručně vyráběných doplňcích a vychytávkách.

První myšlenka založit něco, co se věnuje pin-up stylu, ke mně přišla na jaře 2013. Dostudovala jsem vysokou školu, v rámci které jsem byla na stáži v parlamentu. A přesto, že jsem celé studium k této práci směřovala, nelíbilo se mi tam. Tak jsem si vyzvedla diplom a odjeli jsme s přítelem do Kalifornie. Tam jsme si půjčili Mustanga a s tím jako bychom mezi tamní obyvatele úplně zapadli. Oba dva jsem se vystajlovaní v rockabilly stylu procházeli po Hollywoody blvd., popíjeli bezednou colu s jackem v Rainbow baru, nechali se potetovat na Long Beach a hlavně jsme prošli všechny rockabilly a pin-up obchody, na které jsme narazili. Nejvíc na mě zapůsobil obchůdek v Las Vegas, kde jsem si koupila mé oblíbené Hell Bunny s třešničkami a slečna, které obchod patřil, vypadala jako vystřižená z katalogu z 50.let a já zatoužila tímto stylem žít každý den.

Do Čech jsme se vraceli opravdu neradi a já vyzkoušela pár zaměstnání, ale nikde jsem nebyla spokojená. Pak jsem jednou k Vánocům dostala šicí stroj a myslela jsem, že ušít šaty bude hračka. A nebyla. Na začátku bylo hodně prostříhaných metrů látky a nadávaná u šicího stroje, ale nic se nevyrovnalo pocitu, když jsem si na koncert mohla vzít svojí sukni a ona se někomu líbila.

Přesto jsem chtěla dělat šaty, snila jsem o vlastní značce. Chtěla jsem světu nabídnout šaty, které budou perfektně ušité, budou kvalitní, nebudou se párat a dodají své nositelce sebevědomí. Spojila jsem se s úžasnou krejčovou a začala vybírat první látky na šaty pod novou značkou Lady AnnaHell. A jelikož jsem do tohoto oboru vstoupila sice bez znalostí, ale úplně po hlavě, tak se stále jen učím a těším se z každé nově nabyté zkušenosti. Od začátku jsem potkala mnoho zajímavých lidí, navázala skvělé spolupráce a největším hnacím motorem se mi staly moje zákaznice. Vždy se těším na to, co mi přinese další den a další setkání.

Mým nejdůležitějším členem týmu je krejčová Hanka, která s pečlivostí a láskou opečovává každý šev, zip, rukávek a lem. Je také přítomná na většině zkoušek šatů a připravená upravit každý střih podle vašeho přání.

Další důležitou součastí Lady AnnaHell je můj manžel PETE.C, se kterým máme společnou dílnu a který mé šaty obohacuje o krásné výšivky a nášivky. 

bottom of page