top of page

Pod rouškou tmy

Hledáte svou ženskost? Svou vnitřní Ditu von Teese? Chcete se na jeden den proměnit v tajemnou femme fatale, které muži padají k nohám, zvýšit své sebevědomí a poodhalit své skryté touhy a přání? „Pod roušky tmy“ je unikátní fotoworkshop s proměnou - vnější i vnitřní. 

Celé focení probíhá buď samostatně nebo ve menší skupince žen. Čeká vás povídání o ženském těle a jeho krásách, proměna pod rukami skvělé vizážistky a kadeřnice, sladění několika outfitů, focení, menší občerstvení a zážitek, ze kterého budete čerpat i v běžném životě. 

Průvodkyněmi tímto nezapomenutelným dnem vám budou návrhářka a burleska Lady AnnaHell a burleska a modelka Ragazza Pazza, které se společně věnují workshopům pro
ženy. 

 

Lady AnnaHell vám poodhalí tajemství krásných šatů, prádla a ženskosti, Ragazza Pazza zase kouzlo lehké erotiky, fetishe, doplňků a vašich tajných přání. 
Na fotografiích vás zvěční burleskní fotografka Iva Žůr Photo&Art, která zbožňuje focení žen a lidského těla v každé podobě a kráse, ráda se zaměřuje na detaily, a tím ukazuje jedinečnost a krásu každé ženy.

 

Cena:
Cena za tento jedinečný zážitek je 3.900 Kč. V ceně je zahrnuto 10 upravených fotografií v online podobě, makeup i vlasový styling, zapůjčení rekvizit, občerstvení a samozřejmě sklenička (nebo dvě) na kuráž. 

 

Jak objednat voucher?
E-mailem na anicka.culkova@gmail.com či zprávou na FB na stránky Bloody Buns či Lady AnnaHell, vouchery vystavujeme na jméno a zasíláme v tiskové kvalitě emailem. 

Co s sebou: 
K zapůjčení máme župánky, večerní šaty, různé prádlo a doplňky (vějíře, bičíky, škrabošky, náušnice, náhrdelníky), včetně bot ve velikostech 38-40. Doporučujeme si však s sebou vzít punčošky, boty, prádlo…

Místo:
Tento krásný zážitek proběhne v Ateliéru Kroftova na adrese Kroftova 6 na Praze 5, kousek od zastávky Arbesovo náměstí. 

Jak dlouho to trvá

Domluva termínů i časů probíhá individuálně.  Můžete přjít sama, s kamarádkou a nebo si užít den s více ženami, třeba jako rozlučku se svobodou. Všední dny a nebo víkendy. Časově cca 4-6 hodin podle počtu žen.

Těšíme se na Vás! 
Lady AnnaHell & Ragazza Pazza aka Bloody Buns a Iva Žůr

bottom of page